Skup kamienic

Skup kamienic do skupu nieruchomości. Nie trudno popaść w długi. Zaciągasz jeden kredyt, później kolejny, a nagle tracisz pracę i nie jesteś w stanie spłacać swoich zobowiązań. Przestajesz płacić za czynsz i inne zobowiązania, a później trudno te zaległości nadrobić. Zaległości się kumulują i w efekcie mieszkanie jest zadłużone coraz bardziej. Przychodzą kolejne ponaglenia pocztą, dzwonią wierzyciele, a ty nie wiesz, co robić. Jedynym wyjściem z takiej sytuacji może być sprzedaż zadłużonego mieszkania. Dowiedz się, jak to zrobić.

Skup kamienic – powszechny problem

Z tytułu opłat mieszkaniowych Polacy we wrześniu 2019 roku byli zadłużeni na zawrotną kwotę 2,3 mld zł i to pomimo dobrej koniunktury gospodarczej w kraju. Tym samym nasze długi z tytułu niezapłaconych czynszów wzrosły od 2015 roku niemal dwukrotnie. Z puli 2,3 mld zł długów mieszkaniowych członkowie spółdzielni zalegają z opłatami na kwotę 1,1 mld zł, a lokatorzy mieszkań we wspólnotach na 800 mln zł.

Do tego dochodzą około 2 mln lokali oraz domów obciążonych kredytami hipotecznymi, a kolejne 1000 mieszkań obciąża hipoteka związana z zaciągniętą pożyczką bankową lub pozabankową. Nic więc dziwnego, że skup zadłużonych mieszkań cieszy się w naszym kraju bardzo dużą popularnością.

Nie brakuje więc w całej Polsce zadłużonych mieszkań. Coraz częściej ich właściciele chcą się pozbyć kłopotliwego lokum łącznie z długami, jakie są z nim związane. Takie rozwiązanie jest możliwe również za naszym pośrednictwem, ponieważ zajmujemy się skupem zadłużonych mieszkań. To duża szansa na pozbycie się problematycznego lokalu mieszkalnego.

Jak przebiega transakcja – skup kamienic?

Samodzielne publikowanie ogłoszeń o treści „sprzedam zadłużone mieszkanie”, może nie przynieść spodziewanych rezultatów. Wielu przeglądających ogłoszenia nieruchomości nie zechce kupić mieszkania z długami. Nie chcą, aby w przyszłości nachodzili ich wierzyciele, a do skrzynki wrzucane były kolejne ponaglenia zapłaty długów. Przeciętny kupujący nie ma wiedzy w zakresie długów ciążących na lokalu, dlatego uzasadnione są jego obawy, że zakup mieszkania z długiem może wiązać się bezpośrednio dla niego ze zbędnymi konsekwencjami.

Jak zatem skutecznie i szybko sprzedać zadłużone mieszkanie? Możemy pomóc, ponieważ prowadzimy skup zadłużonych mieszkań. To usługa unikalna w skali polskiego rynku nieruchomości. Wystarczy, że zgłosisz się do nas ze swoim ‘M’ i przedstawisz dokumenty, które potwierdzają twoje prawa do lokalu. Potrzebujemy jeszcze dokumentacji zadłużenia, aby właściwie oszacować wartość nieruchomości i wysokość kosztów, jakie będziemy musieli ponieść w związku z koniecznością uregulowania sytuacji prawnej i finansowej.

Kupujemy mieszkania obciążone długami, a w zamian właściciel otrzymuje godziwą cenę za swoją nieruchomość, której sprzedaż byłaby trudna, jeśli nie niemożliwa. Dzięki nam pozbędziesz się problemów finansowych i zyskasz pieniądze za sprzedaż kłopotliwego mieszkania. Trafi ono na rynek po wyprostowaniu wszystkich spraw formalnych związanych z zadłużeniem. Unikniesz egzekucji komorniczej oraz publicznej licytacji lokum, które postawiłyby cię w trudnej sytuacji. Co najważniejsze w takich przypadkach: cały proces jesteśmy w stanie przeprowadzić w trybie ekspresowym, nawet w ciągu kilku dni. Wiemy jak istotną sprawą w takich sytuacjach jest czas i pomożemy Ci uniknąć licytacji komorniczej.

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie? Wypełnij formularz, a otrzymasz darmową wycenę w ciągu 24h!


  [honeypot website]

  DODATKOWE INFORMACJE

  Miejsce postojowe
  Winda
  Balkon / taras
  Komórka lokatorska / piwnica
  Osobna jasna kuchnia


  Aby wycenić pozostałe rodzaje nieruchomości (dom, działkę, lokal użytkowy, budynek, poddasze itd.) skontaktuj się z nami za pośrednictwem telefonicznie