Skup mieszkań

Skup mieszkań – skuteczny sposób na korzystną sprzedaż trudnej nieruchomości. Sprzedaż mieszkania za dobrą stawkę tylko z pozoru jest sprawą prostą. W rzeczywistości właściciele zmagają się z wieloma trudnościami, które uniemożliwiają szybkie zawarcie transakcji, a tym samym pozyskanie potrzebnych środków finansowych. Pilna sprzedaż mieszkania lub pilna sprzedaż domu okazuje się więc praktycznie niemożliwa.

Skup mieszkań i domów stanowi zatem najlepszą ewentualność dla każdego, kto chce szybko sprzedać mieszkanie. Dlaczego? Znalezienie konkretnego klienta gotówkowego stanowi podstawową przeszkodę. Taki stan rzeczy znacznie przedłuża finał transakcji. W skrajnych przypadkach trwa to nawet latami, natomiast w sytuacji pilnej potrzeby finansowej nie ma czasu na eksperymenty i poszukiwania klienta metodą prób i błędów. Kiedy wobec tego dobrze jest skorzystać z usług skupu mieszkań i jak przebiega cała procedura?

Skup mieszkań – kiedy warto zwrócić się o pomoc?

Rynek nieruchomości to branża wymagająca szerokiej wiedzy i pewnych umiejętności, bez których niezwykle trudno o sukces. Ogromna liczba zróżnicowanych, ale także podobnych ofert w dużym stopniu utrudnia dotarcie do klienta, który potencjalnie byłby zainteresowany konkretną nieruchomością. Dodatkowo przeszacowanie ceny ofertowej może skutecznie zniechęcać, zwłaszcza gdy rzeczywista wartość na pierwszy rzut oka powinna być o wiele niższa.

Pilna sprzedaż mieszkania lub domu staje się wtedy mało realna. W rezultacie klienci coraz częściej sięgają po mieszkania z pierwszej ręki. Mieszkania z rynku wtórnego sprzedają się więc bardzo powoli, a sprzedającym pozostaje cierpliwie czekać. Nie zawsze jednak jest to możliwe, szczególnie gdy pozyskanie kapitału to konieczność, a perspektywa podpisania umowy finalnej jest daleka. Dodatkowo skup mieszkań daje gwarancję sprzedaży nawet nieruchomości niekorzystnie zlokalizowanych czy w  złym stanie technicznym. Przeszkody nie stanowi również nieuregulowana sytuacja prawna, ani obciążenie hipoteką.

Pilna sprzedaż mieszkania lub domu? Tak działa nasz skup nieruchomości.

Na początek warto zapoznać się z ofertą KupujemyM. Na stronie udostępniony jest formularz kontaktowy, dzięki któremu w szybki sposób można wycenić każdą nieruchomość. Rzetelna informacja o kompleksowej pomocy w zgromadzeniu potrzebnej dokumentacji to znaczne ułatwienie. Klient ma szansę pozbyć się obaw wynikających ze stopnia skomplikowania koniecznych formalności, a sama transakcja zakończy się szybko i pomyślnie.

Kolejne kroki dotyczą już ustalenia kwoty zadatku, jaka w ciągu kilku godzin może zostać przelana na konto sprzedającego. W ciągu kolejnych dni dochodzi do spotkania u notariusza w celu podpisania umowy przyrzeczonej w formie aktu notarialnego, a wpłata całości kwoty transakcyjnej na konto następuje jeszcze w trakcie wizyty u notariusza.

Skorzystanie z pomocy skupu mieszkań to świetna okazja do sprzedaży trudnej nieruchomości! Jakie transakcje są podejmowane w ramach tego typu usług?  Co można dzięki temu zyskać?

 1. Nie ma konieczności na własną rękę rozwiązywać dylematów prawnych w kwestii własności, gdy trudno jest porozumieć się z pozostałymi właścicielami – sprzedaż udziałów to jedyny sposób na odzyskanie pieniędzy za swoją część!
 2. Brak kłopotów ze zbyciem nieruchomości w złym stanie technicznym – klienci indywidualni unikają tego typu ofert, ale nie skup mieszkań!
 3. Pilna sprzedaż mieszkania z lokatorem – większość nabywców stara się unikać ewentualnych batalii sądowych. Tylko skup mieszkań nie obawia się tego typu inwestycji!
 4. Pilna sprzedaż zadłużonego domu to już nie dylemat – poszukiwania klienta nie stanowią przedsięwzięcia przedłużającego się na wiele lat!

Czy to się kalkuluje?

Skup mieszkań i domów skutecznie zmienia warunki rynkowe! Dzięki niemu nieruchomości, które nie odnajdują nabywcy z różnych powodów, mogą zostać korzystnie sprzedane. Właściciel skutecznie pozbywa się problemu związanego z całą skomplikowaną procedurą. Zyskuje za to komfort finansowy bez konieczności angażowania swojego czasu i wysiłku w poszukiwania nabywcy.

Co zrobić, aby otrzymać od nas ofertę skupu mieszkań i skutecznie dokonać pilnej sprzedaży mieszkania lub domu? To bardzo proste, wystarczy uzupełnić formularz kontaktowy. Możesz liczyć na konkretną odpowiedź z naszej strony wraz z propozycją kwoty, za jaką możemy kupić od Ciebie nieruchomość. Co najważniejsze, dostaniesz taką odpowiedź nawet w ciągu godziny! Jeśli bardzo zależy Ci na czasie, zadzwoń do nas.

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie? Wypełnij formularz, a otrzymasz darmową wycenę w ciągu 24h!


  [honeypot website]

  DODATKOWE INFORMACJE

  Miejsce postojowe
  Winda
  Balkon / taras
  Komórka lokatorska / piwnica
  Osobna jasna kuchnia


  Aby wycenić pozostałe rodzaje nieruchomości (dom, działkę, lokal użytkowy, budynek, poddasze itd.) skontaktuj się z nami za pośrednictwem telefonicznie