SKUP NIERUCHOMOŚCI CHORZÓW

Opcja sprzedaży nieruchomości bardzo często dotyczy możliwości skorzystania z usług firm skupujących mieszkania. Jest to nowy sposób na szybką sprzedaż mieszkania na bardzo dobrych warunkach. Coraz więcej osób przekonuje się o tym na własnej skórze, kiedy usilne próby samodzielnej sprzedaży nieruchomości kończą się fiaskiem. W takich przypadkach jedyną słuszną drogą jest wybór formy, która może zaoferować skup nieruchomości lub każdym innym mieście w Polsce.

Co przemawia za skupem nieruchomości?

Jeśli decydujemy się na podjęcie współpracy z firmą, która może zaoferować nam skup nieruchomości w Chorzowie, z pewnością wiemy, że niesie to za sobą wiele korzyści. Na samym początku z pewnością dowiemy się, jak bardzo zaangażowani w tę współpracę będą pracownicy firmy, z którymi przyjdzie nam się kontaktować. Po przesłaniu zgłoszenia już w ciągu kilkunastu lub kilkudziesięciu godzin powinniśmy otrzymać odpowiedź. Jest to pierwszy sygnał, że firma podchodzi poważnie i w pełni profesjonalnie do swojego zadania.

Wygodna forma kontaktu

Sposób, w jaki możemy się kontaktować, jest niewątpliwie zaletą. Otóż mamy możliwość szybkiego zaprezentowania swojej nieruchomości dzięki formularzowi kontaktowemu, który skonstruowany jest z kilkunastu pytań, ułatwiających cały proces. Wypełniając je, możemy łatwo określić parametry techniczne, metraż, rok budowy, udogodnienia, a także inne kwestie. W formularzu tym dość ważnym elementem jest kontakt do siebie, abyśmy mogli następnie otrzymać wycenę lub wiadomość odmowną, jeśli okaże się, że firma nie będzie mogła wystąpić z propozycją.

Jeśli zdarzy się tak, że w sztywnych ramach formularza nie będziemy mogli się zmieścić, to jest opisać dokładnie sytuacji, która dotyczy naszej nieruchomości, powinniśmy wykorzystać do kontaktu udostępniony na stronie numer telefonu. Na pewno osoba zgłaszająca się będzie chciała wysłuchać tego, co chcemy powiedzieć na temat naszego domu czy mieszkania. 

Skupujemy też nieruchomości z lokatorami, zobacz nasz skup nieruchomości z lokatorami

Brak prowizji

Nierzadko myśląc o firmach związanych z nieruchomościami mamy na myśli koszty prowizyjne, jakie są ustalane z tytułu podjęcia współpracy. Nie zawsze tak musi być, ponieważ skup nieruchomości w Chorzowie nie pobiera opłat prowizyjnych, tylko dlatego, że zechcesz zostać nowym klientem. To bardzo miłe zaskoczenie i już wielu klientów uwzględniło to w swojej opinii. Niektórzy nawet nastawili się, że taka opcja będzie konieczna, ale ostatecznie okazało się, że nie. Może to mało prawdopodobne, ponieważ przygotowanie profesjonalnej wyceny nieruchomości czy pomoc w związku z kompletowaniem dokumentów powinna wiązać się z dodatkowym kosztem, ale w przypadku firmy: skup nieruchomości w Chorzowie jest to dostępne w zakresie usług, bez opłat. 

Jeśli porównać biuro pośredniczące w sprzedaży mieszkań, a firmę skupującą mieszkania, łatwo wywnioskować, że zyskujemy, chociażby na kosztach prowizji, a przy tym sprzedaż domu odbywa się znacznie szybciej niż w przypadku pośredniczących firm.

Chcesz sprzedać dom? Sprawdź nasz skup domów

Bezpieczeństwo

Każda transakcja jest bezpieczna. Wszystko odbywa się zgodnie z prawem, dlatego spotkanie ostateczne odbywa się w kancelarii notarialnej. Pod okiem notariusza spisywane są dokumenty, które stanowią przeniesienie własności na nabywcę. Po tym wydarzeniu następuje przekazanie pieniędzy sprzedającemu. 

Wiele osób decyduje się na przelew bankowy, jednak są i tacy, którym bardziej odpowiada gotówka. W zależności od tego, co będzie ustalone, skup nieruchomości w Chorzowie będzie się w taki sposób rozliczał ze swoim klientem. Przelewy są natychmiastowe, by uniknąć ryzyka zbyt długiego oczekiwania na zaksięgowanie wpłaty, co jest niewątpliwie postrzegane jako bezpieczna alternatywa. 

Wielu klientów w ramach zabezpieczenia życzy sobie, aby podpisać umowę przedwstępną. Odpowiednio skonstruowana umowa, którą także można podpisać w obecności notariusza, będzie stanowiła gwarancję, że do transakcji sprzedażowej dojdzie w określonym w umowie czasie i żadna ze stron się nie wycofa.

Kolejnym potwierdzeniem bezpieczeństwa dla poszczególnych osób jest na przykład możliwość wyboru określonej kancelarii notarialnej. Jako klienci mamy prawo podpisać akt notarialny w kancelarii w swoim mieście, którą być może bardzo dobrze znamy. Mamy wtedy pewność, że wszystko odbywa się zgodnie z prawem i w pełni legalnie.

Chcesz sprzedać nieruchomość? Zrobimy dla Ciebie darmową wycenę online

Czas przeprowadzenia transakcji

Pozytywem we współpracy ze skupem nieruchomości w Chorzowie jest niewątpliwie szybki czas realizacji transakcji. W warunkach, które są sprzyjające, możliwe jest przeprowadzenie transakcji nawet w ciągu kilku dni. Czasami wystarczy tylko tydzień, by pozałatwiać wszystkie sprawy związane z kompletacją dokumentów, rezerwacją wizyty w kancelarii notarialnej, aby w następnym kroku móc cieszyć się z finału, jakim jest sprzedaż mieszkania, za kwotę wcześniej ustaloną. Szybka decyzja na temat tego, czy firma chce kupić daną nieruchomość, dotyczy zazwyczaj kilkunastu godzin (maksymalnie następnego dnia pojawia się taka wiadomość) od przesłania swojego zgłoszenia za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie.

Zobacz także opinie o skupie nieruchomości

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie? Wypełnij formularz, a otrzymasz darmową wycenę w ciągu 24h!


  [honeypot website]

  DODATKOWE INFORMACJE

  Miejsce postojowe
  Winda
  Balkon / taras
  Komórka lokatorska / piwnica
  Osobna jasna kuchnia


  Aby wycenić pozostałe rodzaje nieruchomości (dom, działkę, lokal użytkowy, budynek, poddasze itd.) skontaktuj się z nami za pośrednictwem telefonicznie