Skup nieruchomości Dębica

Rynek nieruchomości prezentuje się niebywale okazale z perspektywy osób kupujących. Ogłoszeń dotyczących sprzedaży mieszkań, domów, czy lokali handlowych jest tak dużo, że można dowolnie przebierać w nich. Z perspektywy sprzedających rynek nie wygląda już tak dobrze, ponieważ czas sprzedaży nieruchomości wydłuża się z roku na rok. Obecnie trzeba czekać nawet kilka miesięcy na to, aby można było sprzedać swoje mieszkanie. Czy można szybciej pozbyć się problemu z mieszkaniem? Odpowiedź brzmi tak, a wyjaśnienie tej odpowiedzi znajdziemy w poniższym artykule.

Sprzedaż nieruchomości w kilka dni

Może początkowo wydawać się, że nie da się sprzedać mieszkania w kilka dni. Dlaczego? Ponieważ kupujący dają sobie coraz więcej czasu na podjęcie decyzji, a nawet jak już się zdecydują (co wymaga zazwyczaj obejrzenia kilku czy kilkunastu nieruchomości), to często nie mają na ten cel środków, przez co konieczne jest wystąpienie do banku o udzielenie pożyczki. Taki schemat dodatkowo zabiera kilka tygodni na to, aż zostanie wydana decyzja. Istnieje jednak możliwość szybkiej sprzedaży mieszkania, co wcale nie oznacza znacznego opuszczenia ceny nieruchomości, aby kupujący mógł skorzystać z prawdziwej okazji. Wystarczy, że nawiążemy kontakt z firmą, jaką jest skup nieruchomości. W ten sposób będzie można przebrnąć przez zagadnienie sprzedaży nieruchomości w szybkim tempie. Tak szybkim, że czasami wystarczy tylko kilkadziesiąt godzin na to, aby zapomnieć o problemie.

Niektóre transakcje przebiegają bardzo szybko, nawet w ciągu kilku dni możliwe jest podpisanie aktu przeniesienia własności, co skutkuje rozliczeniem się w wyznaczonej kwocie. Sprzedaż odbywa się w sposób legalny, a więc konieczna jest wizyta w kancelarii notarialnej. Rozmowy na temat warunków, ustaleń czy wyboru kancelarii notarialnej, w której umawiania jest wizyta na konkretny termin, odbywają się zazwyczaj tego samego dnia, w którym klient skupu nieruchomości w Dębicy deklaruje chęć nawiązania współpracy przy jednoczesnej akceptacji ceny.

Nie tylko transakcja przebiega szybko. Już samo nawiązanie kontaktu z firmą, jaką jest skup nieruchomości w Dębicy, odbywa się błyskawicznie. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, aby po kilku godzinach móc sprawdzić, jaka będzie cena sprzedaży nieruchomości i na jakich warunkach. Mało tego, nie jest nawet potrzebna wizyta w mieszkaniu właściciela, aby móc wycenić ją i zaoferować jasne warunki. Wystarczające jest  wypełnienie formularza, załączenie zdjęć, a dzięki temu możliwe będzie ustalanie wysokości wartości nieruchomości, co jest jednoznaczne z ceną, jaką może zapłacić firma skupująca.

Skupujemy też grunty rolne, zobacz skup gruntów rolnych

Cena nieruchomości i inne koszty

Samodzielna sprzedaż nieruchomości odbywa się zwykle na warunkach ustalonych przez osobę sprzedającą. Jeśli chcemy skorzystać z opcji, jaką daje nam skup nieruchomości w Dębicy, musimy nastawić się, że warunki dotyczące ceny będą z góry ustalone przez firmę. Zaoferowana cena jest analizowana i zestawiona z wartością rynkową takiej nieruchomości, jest więc kompromisem między jedną a drugą stroną. O ile negocjacje są niemożliwe lub możliwe, ale w niewielkim zakresie, to inne ustalenia są jak najbardziej nakierowane na zdanie właściciela sprzedawanej nieruchomości. Sprzedający ma prawo ustalić termin, kancelarię, w której zostanie podpisany akt notarialny, a nawet sposób rozliczenia, który jest dla niego najlepszy. Firma wypłaca pieniądze do ręki lub przelewa je na konto sprzedającego w dniu spotkania w kancelarii notarialnej. Możliwe jest także przelanie kwoty zadatku, kiedy właściciel mieszkania życzy sobie podpisanie umowy przedwstępnej.

Koszty związane z prowizją dla firmy skupującej w zasadzie nie istnieją, co także jest sporym zaskoczeniem dla klientów. Firma nie nalicza żadnych opłat, tylko dlatego, że pomoże w organizacji transakcji, zgromadzi dokumenty, czy umówi spotkanie u notariusza na konkretny termin. Nawet wycena online, która jest dziełem rzeczoznawcy, nie jest dokumentem płatnym, tak więc sprzedający nie ponosi praktycznie żadnych kosztów.

Zobacz także opinie o skupie nieruchomości

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie? Wypełnij formularz, a otrzymasz darmową wycenę w ciągu 24h!


  [honeypot website]

  DODATKOWE INFORMACJE

  Miejsce postojowe
  Winda
  Balkon / taras
  Komórka lokatorska / piwnica
  Osobna jasna kuchnia


  Aby wycenić pozostałe rodzaje nieruchomości (dom, działkę, lokal użytkowy, budynek, poddasze itd.) skontaktuj się z nami za pośrednictwem telefonicznie