Skup nieruchomości Kędzierzyn-Koźle

Odkryliście najlepsze miejsce do sprzedaży mieszkania, domu, lub lokalu komercyjnego. Dlaczego? Zaraz się o tym przekonacie. Nasz skup nieruchomości Kędzierzyn-Koźle, na rynku funkcjonuje od wielu lat i zna go od podszewki. Stale analizujemy sytuację mieszkaniową w Polsce, wiemy wszystko o zmieniających się trendach oraz wymaganiach klientów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że osobie indywidualnej ciężko jest sprzedać mieszkanie. Ilość dostępnych ofert jest przytłaczająca, dlatego trudno jest się przebić ze swoim ogłoszeniem. A samo skonstruowanie go również do najprostszych czynności nie należy. Najtrudniejszym etapem jest chyba wycena wartości danego lokalu. Na szczęście klientów skupu nieruchomości, to nie dotyczy, ponieważ wykonujemy taką wycenę zdalnie, zaraz po tym jak otrzymamy wasze zgłoszenie. W ciągu 24 godzin otrzymacie od nas korzystną ofertę zakupu waszego lokalu, wraz z profesjona wycena. Trudno o lepszą ofertę.

Dlaczego skup nieruchomości Kędzierzyn-Koźle?

Współpraca  z nami to najlepsza z możliwych opcji. Jeśli zależy wam na wysokim bezpieczeństwie podczas transakcji, prostej umowie, bez dodatkowych druczków oraz niedopowiedzeń, trafiliście idealnie. Cenimy sobie szczerość oraz zaufanie naszych klientów. Długo pracowaliśmy na swoją pozycję na rynku, nie mamy zamiaru tego zepsuć.  Skup nieruchomości cechuje się również korzystnymi cenami, które wynikają ze sposobu w jaki działamy. Nie jesteśmy zwykła firmą, posredniczącą w transakcjach, a bezpośrednim kupcem. Dzięki temu możemy zapewnić wam szybką finalizację współpracy oraz wypłatę pieniędzy w gotówce, podczas spotkania u notariusza. Wszystko odbywa się legalnie, pod kontrolą naszych czujnych prawników. Dzięki ich doświadczeniu nie straszne są nam nawet skomplikowane sprawy. Możecie zwrócić się do nas niezależnie od stanu waszego lokalu. Skupujemy nieruchomości nowe, takie które wymagają odświeżenia oraz te, które potrzebują generalnego remontu. Dużo spraw jakich mamy dotyczy również mieszkań i domów z zadłużeniem oraz komornikiem. Nasza oferta jest bardzo bogata, dlatego na pewno znajdziemy rozwiązanie waszego problemu. Zapraszamy do kontaktu ze skupem mieszkań Kędzierzyn-Koźle.

Zobacz też skup udziałów w nieruchomościach

Odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania, dotyczące skup nieruchomości Kędzierzyn-Koźle:

 • Jak działa skup nieruchomości Kędzierzyn-Koźle?

Nasza firma nie jest typowym skupem, a bezpośrednim kupcem. Dzięki temu realizujemy szybkie i bezpieczne transakcje, a także nie pobieramy prowizji. Aby się z nami skontaktować wystarczy wypełnić specjalny formularz. Kolejnym krokiem jest przeanalizowanie naszej oferty oraz spotkanie u notariusza.

 • Jak szybko dostanę pieniądze ze sprzedaży mieszkania do skupu nieruchomości?

Z całych sił staramy się działać błyskawicznie i realizować wszystkie transakcję, nawet w kilka dni roboczych. Dzięki temu większość spraw finalizujemy w 72h od otrzymania waszego zgłoszenia. Pieniądze przekazujemy wam oczywiście podczas podpisywania umowy.

 • Czy powinienem znać wartość mojej nieruchomości przed kontaktem ze skupem mieszkań?

Nie jest to konieczne, ponieważ sprawnie wycenimy twój lokal, na podstawie informacji, jakie przekażesz nam za pośrednictwem formularza. Wiemy, że prawidłowa wycena nieruchomości może okazać się problematyczna, dla osoby niezwiązanej z branżą, dlatego też zostawcie to profesjonalistom.

 • Czy sprzedaż lokalu do skupu nieruchomości Kędzierzyn-Koźle jest bezpieczna?

Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo, dlatego możemy was zapewnić, że współpraca z nami jest dobrym pomysłem. Działamy w Kędzierzynie-Koźlu legalnie od wielu lat. Przeprowadziliśmy już wiele spraw i pozyskaliśmy ogromną ilość zadowolonych klientów.

 • Czy mogę sprzedać mieszkanie jeśli mieszkam za granica?

Oczywiście, że jest to możliwe. Przeprowadziliśmy już sporo takich transakcji. Wystarczy o tego wypełniony formularz kontaktowy, dzięki któremy rozeznamy się w sytuacji. Następnie spotkamy się u notariusza z twoim przedstawicielem, który musi posiadać upoważnienie notarialne do zrealizowania tego typu transakcji. 

Zobacz także opinie o skupie nieruchomości

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie? Wypełnij formularz, a otrzymasz darmową wycenę w ciągu 24h!


  [honeypot website]

  DODATKOWE INFORMACJE

  Miejsce postojowe
  Winda
  Balkon / taras
  Komórka lokatorska / piwnica
  Osobna jasna kuchnia


  Aby wycenić pozostałe rodzaje nieruchomości (dom, działkę, lokal użytkowy, budynek, poddasze itd.) skontaktuj się z nami za pośrednictwem telefonicznie