Skup nieruchomości Łomża

Jak pewnie się domyślasz szybka, bezpieczna i korzystna sprzedaż mieszkania to nie lada wyzwanie. Wcale nie jest łatwo zrealizować taką transakcję bez doświadczenia na własną rękę, na szczęście istnieją firmy, takie jak nasz skup nieruchomości Łomża. Szczególnie jeśli zależy ci na szybkim pozyskaniu gotówki i pozbyciu się problematycznego lokalu, warto zastanowić się nad skorzystaniu z naszych usług. Wieloletnie doświadczenie, doskonała znajomość rynku nieruchomości oraz potrzeb klientów, sprawiły, że jestesmy najlepszym meisjcem do przeprowadzenia takiej transakcji. Każdy przypadek rozpatrujemy w sposób indywidualny. Każdemu klientowi poświęcamy tyle czasu ile jest potrzebne, aby kompleksowo się nim zaopiekować. Cenimy sobie zaufanie jakim nas darzycie i z całej swojej mocy dbamy o to, aby go nie stracić. Z tego też powodu możecie spodziewać się w skupie nieruchomości Łomża, najlepszej oferty na rynku. 

Nasze usługi zawsze są profesjonalne i dopasowane do konkretnego przypadku. Dbamy przede wszystkim o wasze bezpieczeństwo podczas sprzedaży nieruchomości oraz warunki korzystne dla obu stron. Mamy nadzieję, że w pełni spełnimy wasze oczekiwania i dołączycie do szerokiego grona naszych zadowolonych klientów. W skupie mieszkań Łomża czeka na was skrupulatnie wyselekcjonowana kadra pracownicza, którą wyróżnia nie tylko wiedza i doświadczenie, ale też odpowiednie podejście i empatia. Zdajemy sobie sprawę, że decyzja o sprzedaży mieszkania nie przychodzi łatwo i często jest powiązana z trudnymi sytuacjami życiowymi, które wydarzył się nagle. Dbamy o to, aby nie utrudniać wam tego czasu. Skup nieruchomości ma na celu pomaganie wam w sprzedaży nieruchomości, nawet tych problematycznych, czy zadłużonych.

Warto wiedzieć, że nasza firma nie jest standardowym skupem nieruchomości. Nie działamy jako pośrednicy, ale stajemy się bezpośrednim kupcem.Dzięki temu nie pobieramy prowizji i możemy zaproponować wam lepsze warunki podczas współpracy. Jesteśmy w pełni transparentni. Działamy legalnie, dbając o swoich klientów. Umowy jakie przygotowujemy są proste i czytelne, nie zawierają żadnych drobnych druczków, które mogłyby was zmylić. Całość naszych działań jest nadzorowane przez zaufanych prawników, którzy służą nam radą podczas bardziej skomplikowanych transakcji. Dzięki zaangażowaniu wielu osób, świadczymy najwyższej jakości usługi, z których skorzystały już tysiące osób.

Zobacz też nasz skup mieszkań zadłużonych

Specjalnie dla was przygotowaliśmy serię najczęściej zadawanych pytań oraz odpowiedzi, dotyczących skupu nieruchomości Łomża. Zapraszamy do zapoznania się z nimi.

 • Na jakich zasadach funkcjonuje skup nieruchomości Łomża?

Nasza firma nie jest typowym skupem mieszkań, ponieważ nie pośredniczy w transakcjach, a staje się ich bezpośrednią stroną. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym klientom najlepsze warunki, a także bardzo korzystne stawki. Nie musicie obawiać się u nas prowizji, ponieważ jej nie pobieramy.

 • Jak wygląda sprzedaż mieszkania do skupu nieruchomości Łomża?

Najpierw należy wypełnić formularz kontaktowy, który dostępny jest na naszej stronie internetowej. Zawiera on szereg prostych pytań, które pozwolą nam poznać waszą nieruchomość oraz specyfikę danej sprawy. Na ich podstawie przygotujemy potem wycenę wartości danego lokalu. W odpowiedzi na wasze zgłoszenie otrzymacie od nas korzystną ofertę zakupu. Jeśli nasza oferta zostanie przez was zaakceptowana, pomożemy wam przygotować się do podpisania umowy. Gdy formalności zostaną dopełnione, spotkamy się w kancelarii notarialnej, w celu podpisania umowy.

 • Jak szybko otrzymam pieniądze ze sprzedaży mojej nieruchomości w skupie?

Pieniądze w gotówce przekazujemy wam w chwili podpisania umowy u notariusza. Zawsze staramy się sprawnie realizować wszystkie transakcje, dlatego też najczęściej finalizujemy współpracę w ciągu 3 dni roboczych. Dokładny czas zależy jednak od stopnia skomplikowania danej sprawy, ilości potrzebnych dokumentów oraz dostępności klientów. Jeśli zależy ci na szybkim pozyskaniu pieniędzy, możemy zaproponować podpisanie umowy przedwstępnej oraz wpłatę zadatku.

 • Czy każdą nieruchomość można sprzedać w skupie?

Nasz skup mieszkań Łomża znany jest z tego, że podejmuje się każdej transakcji, co oznacza, że możecie zwrócić się do nas z nieruchomością w dowolnym stanie. Realizujemy transakcje dotyczące mieszkań zadłużonych oraz do remontu. Nie boimy się skomplikowanych prawnie spraw, mamy bowiem ogromne doświadczenie oraz pomoc prawników. W naszym skupie każdy jest mile widziany, a każdy przypadek jest rozpatrywany w sposób indywidualny.

 • Czy mieszkanie do skupu można sprzedać podczas pobytu za granicą?

Wielu naszych klientów nie mieszka na stałe w Polsce. Zrealizowaliśmy sporo transakcji, które dotyczyły takich osób i gwarantujemy, że jest to możliwe. Potrzebna jest jednak do tego upoważniona notarialnie osoba, która w twoim imieniu podpisze z nami umowę. Jeśli przymierzasz się do takiej transakcji, zachęcamy do kontaktu. Pracownik skupu nieruchomości Łomża wszystko ci wytłumaczy.

Zobacz także opinie o skupie nieruchomości

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie? Wypełnij formularz, a otrzymasz darmową wycenę w ciągu 24h!


  [honeypot website]

  DODATKOWE INFORMACJE

  Miejsce postojowe
  Winda
  Balkon / taras
  Komórka lokatorska / piwnica
  Osobna jasna kuchnia


  Aby wycenić pozostałe rodzaje nieruchomości (dom, działkę, lokal użytkowy, budynek, poddasze itd.) skontaktuj się z nami za pośrednictwem telefonicznie