SKUP NIERUCHOMOŚCI PIŁA

Kiedy potrzebujemy pomocy w sprzedaży mieszkania, bardzo często nastawiamy się na pomoc biur nieruchomości. Firmy pośredniczące w transakcjach mają bardzo duży wpływ na czas sprzedaży nieruchomości. Nie każdy jednak chce nawiązywać współpracę z firmą pośredniczącą, ze względu na wysokie prowizje, jakie uwarunkowane są na drodze tej współpracy. Wtedy pozostaje do wyboru samodzielna próba sprzedaży mieszkania lub skorzystanie z usług firmy, jaką jest skup nieruchomości w Pile.

Samodzielnie czy z pomocą?

Sprzedaż mieszkania nie zawsze jest łatwym procesem. Jeśli ktoś ma sporo czasu, a mieszkanie, które sprzedaje, jest w bardzo dobrym stanie i nie wymaga dodatkowych inwestycji w prace remontowe, wówczas można próbować samodzielnego sposobu na sprzedaż. Bardzo często zdarza się jednak, że właściciele mieszkań nie mają tyle czasu lub są bardziej niecierpliwi i wymagają, aby ich mieszkanie sprzedało się w ciągu miesiąca. W takim przypadku najrozsądniejszą opcją będzie skorzystanie z usług oferowanych przez skup nieruchomości

Firma skupująca nieruchomość jest z pewnością potrzebna, dla tych, którzy nie mają zbyt wiele czasu na działania zmierzające ku sprzedaży nieruchomości. Czasami jest to podyktowane wyjazdem, innym razem długami, często także koniecznością przeprowadzki do zupełnie innego miejsca. Są sytuacje, kiedy upatrzyliśmy sobie wymarzone lokum i tylko do tego, aby je kupić, potrzebna jest sprzedaż dotychczasowego mieszkania. Czas odgrywa tutaj istotną rolę, zwłaszcza jeśli wymarzone mieszkanie jest okazją, na którą może każdy czekać. Wówczas sprzedaż dotychczasowego mieszkania w kilka dni jest wręcz koniecznością, aby móc doprowadzić inną transakcję do końca. W takich właśnie sytuacjach pomaga skup nieruchomości w Pile, o czym można się przekonać na własnej skórze.

Samodzielne próby sprzedaży mieszkania bardzo często kończą się porażką. Nadzieja rozbudza się, kiedy dzwoni telefon, a w słuchawce odzywa się potencjalny kupujący, który dostrzegł nasze ogłoszenie. Osoba taka zwykle umawia się na wizytę, aby obejrzeć mieszkanie, gdzie nadzieja rozbudza się jeszcze bardziej, by za chwilę po spotkaniu całkowicie znikła, bo kupujący w zasadzie tylko się rozgląda i ma inne nieruchomości na oku. Często też taki kupujący utwierdza się w przekonaniu, że po takiej wizycie w zasadzie już podjął decyzję, że kupi nieruchomość, ale nie naszą, bo nie spełniła jego oczekiwań. Szansa na szybką, samodzielną sprzedaż mieszkania rozpływa się niczym obłok na błękitnym niebie. Nie należy wówczas rozpaczać, tylko od razu przejść do zaprezentowania swojej nieruchomości w formularzu firmy skupującej, aby następnego dnia otrzymać propozycję cenową.

Wypełnij formularz online

Byś mógł zapoznać się z propozycją, jaką na pewno zaoferuje Ci skup nieruchomości w Pile, musisz najpierw odpowiedzieć na pytania zawarte w formularzu kontaktowym. Oznacza to, że musisz odwiedzić stronę firmy, gdzie wypełnienie zgłoszenia online zajmie dosłownie kilka chwil. W formularzu tym znajdują się pytania dotyczące nieruchomości. Pomogą one zbudować opis Twojej nieruchomości, uwzględniając najistotniejsze kwestie takie jak metraż, ilość pomieszczeń, lokalizacja, udogodnienia itp. Ważne jest także, by nie zapominać o wprowadzeniu danych do kontaktu, aby propozycja od skupu nieruchomości w Pile mogła dotrzeć na Twój adres mailowy w ciągu kilku godzin od przesłania zgłoszenia. 

Kiedy otrzymasz propozycję, dowiesz się, na jaką kwotę zostało wycenione Twoje mieszkanie. Będziesz mógł rozważyć, czy jest to dla Ciebie opłacalne. Wycena online, którą otrzymasz, jest darmowa i nie zobowiązuje Cię do tego, byś to właśnie tej firmie, jaką jest skup nieruchomości w Pile, sprzedał mieszkanie. Decyzja, mimo że wysokość wartości mieszkania ustalona została przez rzeczoznawcę firmy, należy mimo wszystko do Ciebie.

Jeśli nie jesteś w stanie zaprezentować pełnego obrazu swojej nieruchomości poprzez formularz online, skontaktuj się z przedstawicielem firmy telefonicznie, aby można było ustalić dalsze działania. Być może okaże się, że będziesz mógł samodzielnie zaprezentować swe włości przedstawicielowi, który na pewno przedyskutuje z Tobą wszelkie ewentualności.

Zobacz też skup udziałów w nieruchomościach

Omówienie warunków współpracy

Kiedy zgłaszasz się do firmy i wyrażasz chęć na sprzedaż swojej nieruchomości firmie, na pewno zostaną przedstawione Ci dokładne warunki. Będzie konieczne, aby omówić takie kwestie jak sposób zapłaty, termin, czy opcję podpisania na przykład umowy przedwstępnej. Firma często jeszcze tego samego dnia jest w stanie wypłacić określoną kwotę zadatku takim klientom, którzy decydują się na podpisanie umowy przedwstępnej. Sposób zapłaty uwzględnia dwie możliwości, mianowicie wypłatę gotówkową i przelew bankowy. Termin podpisania aktu notarialnego musi być wcześniej ustalony, aby zarezerwować wizytę w odpowiedniej kancelarii. Mało tego, wszystko może odbyć się w mieście klienta i w kancelarii, którą on zaproponuje. Do tego czasu należy także zgromadzić potrzebne dokumenty, w czym bez problemu pomoże przedstawiciel firmy.

Zobacz także opinie o skupie nieruchomości

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie? Wypełnij formularz, a otrzymasz darmową wycenę w ciągu 24h!


  [honeypot website]

  DODATKOWE INFORMACJE

  Miejsce postojowe
  Winda
  Balkon / taras
  Komórka lokatorska / piwnica
  Osobna jasna kuchnia


  Aby wycenić pozostałe rodzaje nieruchomości (dom, działkę, lokal użytkowy, budynek, poddasze itd.) skontaktuj się z nami za pośrednictwem telefonicznie