Skup nieruchomości Rumia

Czy potrzebujesz szybkiej gotówki ze sprzedaży swojego mieszkania? Nie możesz sobie pozwolić, aby czekać na potencjalnego kupca, ponieważ pieniądze są ci potrzebne od zaraz. Na szczęście wiemy, co na to poradzić. Skup nieruchomości jest odpowiedzią na wasze problemy. Przeprowadzamy szybkie transakcje, zajmujące maksymalnie kilka dni. Zawsze bierzemy pod uwagę warunki korzystne dla klienta, tak aby zagwarantować wam jak najwyższe stawki. W naszym skupie mieszkań rozpoczynamy negocjacje dotyczące ceny od 90% wartości rynkowej. Nigdy nie schodzimy poniżej tej wartości. Aby mieć pewność, że wszystko przebiega w sposób prawidłowy, od razu po pozyskaniu waszego zgłoszenia wykonujemy profesjonalną wycenę nieruchomości, na podstawie której przygotowujemy ofertę jej zakupu. Co jeszcze ma do zaoferowania skup nieruchomości Rumia?

Skup nieruchomości Rumia to firma inna niż wszystkie. Jeśli zastanowisz się w jaki sposób funkcjonują skupy mieszkań w okolicy, pewnie przyjdzie ci do głowy, że pośredniczą jedynie w wykonywanych transakcjach. U nas wygląda to zupełnie inaczej. Nasz skup nieruchomości staje się bezpośrednią stroną każdej transakcji, odkupujemy mieszkania od naszych klientów. Co to oznacza dla was? Dzięki temu lepiej kontrolujemy warunki transakcji, jej czas trwania oraz możemy zagwarantować wam doskonałe ceny. Nie jesteśmy zdani na nikogo innego. Dodatkowo nie pobieramy prowizji. Wszystko odbywa się w pełni legalnie i bezpiecznie. Czuwają nad tym nasi prawnicy oraz notariusze, którzy kontrolują wszystkie podpisywane przez nas umowy. Jest to o tyle istotne, że rozwiązujemy szereg spraw bardziej skomplikowanych prawnie, które wymagają uwagi. Klienci często chcą skorzystać z porady prawnej, która my oczywiście umożliwiamy. 

Skup nieruchomości Rumia to miejsce dostępne dla każdego, Nikogo nie wykluczamy, podejmujemy się każdego zgłoszenia. Nie jest dla nas istotny dokładny stan twojego lokalu. Możemy odkupić od ciebie nawet nieruchomość do generalnego remontu. To samo tyczy się problemów natury prawnej. Każdego dnia realizujemy transakcje, które dotyczą mieszkań z zadłużeniem. Nasza wiedza oraz doświadczenie pozwala na sprawne rozwiązywanie takich spraw i pomoc klientom. Zgodnie z naszą wiedzą, jesteśmy świadomi, że nieruchomości z problemami bardzo trudno jest sprzedaż. Na szczęście dbamy o swoich klientów oraz zaufanie jakim nas obdarzają. Z tego względu gwarantujemy wam, że znajdziemy korzystne rozwiązanie i szybko odkupimy od was nieruchomość za gotówkę.

Skupujemy też grunty rolne, zobacz skup gruntów rolnych

Aby przybliżyć wam działalność skupu nieruchomości Rumia, przygotowaliśmy dla was spis najczęściej pojawiających się pytań oraz odpowiedzi na nie. Zachęcamy do zapoznania się z nimi.

 • W jaki sposób mogę sprzedać mieszkanie do skupu?

Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy, a następnie poczekasz na ofertę od nas. Pracownik skup nieruchomości Rumia przeanalizuje twoje zgłoszenie, wykona wycenę oraz przygotuje ofertę zakupu. Po zaakceptowaniu jej warunków,  spotkamy się u notariusza w celu podpisania umowy i wypłaty pieniędzy.

 • Ile zazwyczaj zajmuje realizacja transakcji, kiedy dostanę pieniądze?

Staramy się realizować wszystkie transakcje w naszym skupie mieszkań w kilka dni roboczych. Zazwyczaj czas potrzebny na podpisanie umowy od pierwszego kontaktu wynosi 72 godziny.

 • Czy skorzystanie z usług skup nieruchomości Rumia jest bezpieczne?

Bezpieczeństwo to w naszym skupie priorytet. Działamy na rynku od wielu lat i zapewniamy 100% legalność transakcji. Dbamy o swoich klientów przez cały czas.

 • Nie znam wartości swojego mieszkania, co powinienem zrobić?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że prawidłowa wycena nieruchomości wymaga odpowiedniej wiedzy oraz czasu. Nie jest to konieczne, aby nasi klienci wiedzieli przed kontaktem ze skupem ile warte jest ich mieszkanie. Zapewniamy darmową wycenę w 72 godziny.

 • Czy usługi skup nieruchomości Rumia są darmowe?

Nasza firma nie jest typowym skupem nieruchomości, dlatego też nie pobiera prowizji. Usługi jakie świadczymy są w pełni darmowe. Nie musisz obawiać się żadnych ukrytych opłat, ponieważ takich nie ma.

Zobacz także opinie o skupie nieruchomości

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie? Wypełnij formularz, a otrzymasz darmową wycenę w ciągu 24h!


  [honeypot website]

  DODATKOWE INFORMACJE

  Miejsce postojowe
  Winda
  Balkon / taras
  Komórka lokatorska / piwnica
  Osobna jasna kuchnia


  Aby wycenić pozostałe rodzaje nieruchomości (dom, działkę, lokal użytkowy, budynek, poddasze itd.) skontaktuj się z nami za pośrednictwem telefonicznie