SKUP NIERUCHOMOŚCI SZCZECIN

Skup nieruchomości Szczecin dedykowany jest dla tych osób, które chcą szybko sprzedać mieszkanie, dom, działkę. Tak, bo nasz skup nieruchomości Szczecin również prowadzi skup działek. Jeśli w krótkim czasie, chcesz sprzedać swoją nieruchomość, zgłoś się do nas. Z naszej oferty możesz skorzystać w różnych okolicznościach np. gdy:
 • mieszkasz daleko od nieruchomości, która przeznaczona jest na sprzedaż
 • nie masz czasu, ani też możliwości, aby się tym zajmować
 • odziedziczyłeś dom lub mieszkanie, ale nie potrzebujesz tej nieruchomości
 • masz udziały w nieruchomości i trudno jest Ci dojść do porozumienia z pozostałymi właścicielami
 • mieszkanie lub dom nadaje się do generalnego remontu
 • ciężko jest Ci samemu znaleźć nabywcę

Procedura w skupie mieszkań Szczecin jest bardzo prosta. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie. Koniecznie musisz przygotować podstawowe informacje na temat nieruchomości. Propozycję kwoty otrzymasz od nas w ciągu kilku godzin. Warto podkreślić, że u nas jest darmowa w przeciwieństwie do biura nieruchomości Szczecin. U nas nie ponosisz żadnych dodatkowych, ukrytych kosztów. Biuro nieruchomości Szczecin natomiast dolicza sobie dodatkowe pieniądze. Dużym plusem jest to, że u nas zadatek dostaniesz tego samego dnia przelewem lub w gotówce. Jesteśmy bezpośrednim kupującym, a nie tak jak biuro nieruchomości Szczecin pośrednikiem.

Kolejne kroki sprzedaży nieruchomości ze skup mieszkań Szczecin

Pomożemy Ci również w sfinalizowaniu transakcji. W kilku prostych krokach przekażemy Ci, jakich dokumentów potrzebujesz do sfinalizowania transakcji. Jeżeli masz problemy ze skompletowaniem wszystkiego, możemy Ci pomóc. Nawet jesteśmy w stanie zrobić wszystko za Ciebie. Nasz skup nieruchomości Szczecin działa w ten sposób, że w ciągu kilku dni spotykamy się u notariusza. Koszty wizyty w kancelarii notarialnej ponosimy my. Biuro nieruchomości Szczecin natomiast żąda opłaty. U nas sam nawet możesz wybrać, w której kancelarii notarialnej się spotkamy. Zawierana jest Umowa Sprzedaży w formie aktu notarialnego. Cała cena sprzedaży następnie wypłacana Ci jest przelewem na konto. Końcowy etap to przekazanie nam do kluczy do nieruchomości.

SKUP NIERUCHOMOŚCI SZCZECIN

Kupno zadłużonego mieszkania

Zadłużone mieszkania oczywiście nie zwracają uwagi. Jednak zdarzają się wyjątki. Dla niektórych początkujących inwestorów oferowana cena sprzedaży jest atrakcyjna. A warto podkreślić, że ostatnio liczba początkujących inwestorów znacząco wzrosła. Bardzo popularny jest teraz flipping. To inwestowanie w nieruchomości zakładającym zyski z taniego zakupu oraz ich szybkiej odsprzedaży. Bardzo często jednak jest tak, że niedoświadczony nabywca zawiera niekorzystną dla siebie transakcję.

Nasz skup mieszkań Szczecin może się tym wszystkim profesjonalnie zająć. Jesteśmy firmą, która zagwarantuje Ci bezpieczne sfinalizowanie transakcji. Klient od naszego skupu nieruchomości Szczecin otrzymuje szybką, darmową wycenę. Wystarczy tylko podać podstawowe informacje na temat nieruchomości. Oferujemy skup domów oraz skup zadłużonych nieruchomości. Nasza firma ma szeroką ofertę, z której warto skorzystać. Nasz zespół stanowią sami profesjonaliści z dużym doświadczeniem. To osoby kompetentne, które w 100% angażują się w swoją pracę.

Szybki skup nieruchomości Szczecin? Tylko z nami

Bardzo często jest tak, że jesteśmy jedynym optymalnym rozwiązaniem dla sprzedających swoją nieruchomość. Przede wszystkim oferujemy atrakcyjne ceny oraz gwarantujemy szybką i bezpieczną realizację transakcji. Musisz sobie uświadomić, że jeśli posiadasz nieatrakcyjny dom, działkę, lokal, na własną rękę możesz taką nieruchomość sprzedawać nawet 2 lata. Jak widzisz, czas oczekiwania jest długi. Bardzo często jest tak, że ten długi czas oczekiwania na transakcję jest nieakceptowalny.

Może planujesz jakiś wyjazd lub zakup innego lokum? Właśnie dlatego nasza profesjonalna firma wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Warto skorzystać też z naszej oferty, jeśli masz dom na sprzedaż. Domy sprzedają się stosunkowo rzadko. A liczba wystawionych ogłoszeń jest bardzo duża. Perspektywiczną ofertę proponujemy Ci właśnie my. Zdajemy sobie sprawę, że szybka i samodzielna sprzedaż nieruchomości jest trudna. Co możemy Ci zagwarantować?

 • najwyższą cenę
 • dobry kontakt
 • szybkie działanie
 • natychmiastową płatność

Tutaj warto powiedzieć, że skup mieszkań Szczecin nie ma problemu z negatywną decyzją kredytową dla chętnego nabywcy. Nasza firma też, o czym warto wspomnieć, kupuje nieruchomość bez jej oglądania. A sprzedaż mieszkania wiąże się z licznymi prezentacjami. Może być to bardzo problematyczne. Z nami zaoszczędzisz mnóstwo czasu. Szczególnie jeśli zamieszkujesz nieruchomość do czasu jej sprzedaży. Nie będziesz musiał ustawicznie chować osobistych przedmiotów. Zresztą, mała ilość osób chce samodzielnie zaprezentować nieruchomość potencjalnemu nabywcy. Skup nieruchomości Szczecin to jedna wizyta i to w dniu podpisania aktu notarialnego. Cały proces więc jest znacznie skrócony. Nie musisz też tyle obcych osób wpuszczać do swojego mieszkania.

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie? Wypełnij formularz, a otrzymasz darmową wycenę w ciągu 24h!


  [honeypot website]

  DODATKOWE INFORMACJE

  Miejsce postojowe
  Winda
  Balkon / taras
  Komórka lokatorska / piwnica
  Osobna jasna kuchnia


  Aby wycenić pozostałe rodzaje nieruchomości (dom, działkę, lokal użytkowy, budynek, poddasze itd.) skontaktuj się z nami za pośrednictwem telefonicznie