Skup nieruchomości Szczecinek

Ofert sprzedaży mieszkań i domów jest coraz więcej. Portale ogłoszeniowe niemal pękają w szwach od propozycji nieruchomości, z których możemy skorzystać. Decyzje na temat sprzedaży podyktowane są niepewną sytuacją, z którą przyszło nam się zmagać. Nie jest jednak tak łatwo sprzedać mieszkanie, dlatego wielu właścicieli korzysta już w pełni z firm, które w swojej ofercie mają skup nieruchomości w Szczecinku. Czy warto z tego skorzystać? Na pewno warto się o tym przekonać.

Niezobowiązująca wycena

Byśmy mogli zapoznać się z propozycją cenową firmy skupującej, trzeba najpierw zgłosić się do tej firmy. W takiej transakcji typowe jest, że firma skupująca narzuca własną cenę, nawet jeśli nie pokrywa się ona z oczekiwaniami właściciela nieruchomości. Na samym początku należy wypełnić formularz. Jest on dostępny na stronie, gdzie bez problemu w zakładce “wycena online” znajdziemy najważniejsze informacje. W formularzu tym zawartych jest kilkanaście kwestii, które pomogą opisać nieruchomość. Odpowiedzi na pytania pozwolą w wycenie nieruchomości.

Warto nadmienić, że przygotowywana wycena stanowi dokument niezobowiązujący. Nie musisz obawiać się, że będziesz musiał skorzystać z przedstawionej oferty. Skup nieruchomości dba o swoich klientów, także pod tym względem, że zaoferowana wycena jest przygotowywana bezpłatnie. Nie tylko to jest bezpłatne, okazuje się, że firma skupująca nie uwzględnia naliczania kwot prowizyjnych na przykład z tytułu oferowanej pomocy w zakresie kompletacji dokumentów do sprzedaży. Przy innych firmach pomagających w sprzedaży w zasadzie spodziewalibyśmy się takich opłat, ale tutaj tego nie doświadczymy. 

Zdalne omówienie szczegółów

Kolejnym aspektem, który jest dobrze widziany przez klientów korzystających z oferty skupu nieruchomości w Szczecinku, jest szybkie omówienie szczegółów. Omawiane są one w sposób zdalny, co bardzo przypadka do gustu większości klientom. Dzięki temu nie tracimy czasu na spotkania, które i tak niewiele wnoszą do całej sytuacji. Zamiast tego telefonicznie czy drogą mailową można określić wszystkie szczegóły, sprawdzić, czy druga strona je respektuje i ewentualnie co należałoby zmienić. Klienci korzystający z ofert skupu nieruchomości w Szczecinku są zdumieni, że w ciągu pierwszego dnia mogą liczyć nawet na przelew z zadatkiem, na podstawie podpisania przedwstępnej umowy sprzedaży.

Omawiane szczegóły dotyczą kwestii wyboru rozliczenia, wyboru kancelarii notarialnej, a także terminu spotkania. W tym samym momencie przedstawiciele firmy skupującej starają się dowiedzieć, czy klient jest przygotowany, to znaczy, czy ma wszystkie dokumenty, które pozwolą stworzyć akt notarialny. Jeśli w tym aspekcie występują problemy, specjaliści będą mogli wystąpić w imieniu sprzedającego, aby uzyskać dostęp do wymaganych zaświadczeń.

Sprawdź nasz skup nieruchomości

Dzień sprzedaży mieszkania

W dniu sprzedaży swojego mieszkania, co zwykle następuje bardzo szybko, jeśli bierzemy pod uwagę skup nieruchomości w Szczecinku, właściciel nieruchomości powinien zwolnić mieszkanie. W tym dniu podpisywany jest akt przeniesienia własności, co oznacza, że strona kupująca przekazuje pieniądze byłemu właścicielowi, a ten natomiast powinien przekazać klucze do nieruchomości. Nie zawsze sprawy te wyglądają tak perfekcyjnie i często zdarza się, że okres dwóch czy trzech dni od daty zgłoszenia mieszkania jest zbyt krótki, by się przenieść w inne miejsce. Firma zwykle umożliwia swobodną przeprowadzkę w innym terminie, jednak musi być to zawarte w umowie sprzedaży dlatego, jeśli mamy jakieś problemy z przeprowadzką, trzeba o tym poinformować Skup nieruchomości w Szczecinku odpowiednio wcześniej. Swobodna dogadania szczegółów to największy atut profesjonalnej firmy, która idzie swoim klientom na rękę. Przy tym, że ma się jeszcze do czynienia z empatycznymi ludźmi, którzy rozumieją potrzeby innych oraz atrakcyjnymi cenami, można mówić, że podjęło się najlepszą z możliwych decyzji odnośnie sprzedaży swojej nieruchomości profesjonalnej firmie skupującej mieszkania.

Zobacz także opinie o skupie nieruchomości

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie? Wypełnij formularz, a otrzymasz darmową wycenę w ciągu 24h!


  [honeypot website]

  DODATKOWE INFORMACJE

  Miejsce postojowe
  Winda
  Balkon / taras
  Komórka lokatorska / piwnica
  Osobna jasna kuchnia


  Aby wycenić pozostałe rodzaje nieruchomości (dom, działkę, lokal użytkowy, budynek, poddasze itd.) skontaktuj się z nami za pośrednictwem telefonicznie