SKUP NIERUCHOMOŚCI TYCHY

Skup nieruchomości Tychy jest idealnym rozwiązaniem dla właścicieli, którzy chcą szybko sprzedać swoją nieruchomość i to za gotówkę! Czy wiesz co odgrywa główną rolę w procesie sprzedaży mieszkania? Czas i pieniądz. W naszym skupie mieszkań Tychy, klient otrzymuje możliwie najwyższa ofertę zakupu jego nieruchomości za gotówkę. Warto dodać, że biuro nieruchomości Tychy jest pośrednikiem co wiążę się z dodatkowymi kosztami podczas sprzedaży natomiast my jesteśmy bezpośrednim kupującym, który pokrywa wszelkie koszty związane z przeprowadzeniem transakcji. W naszej ofercie posiadamy także skup działek oraz skup domów. Dzięki stabilnej sytuacji finansowej jesteśmy w stanie zaoferować Ci możliwie najwyższą cenę nieruchomości oraz kupić ją od Ciebie bezpośrednio za gotówkę. Jeśli jesteś właścicielem nieruchomości, którą chcesz sprzedać? Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Nasza firma to szybkość i profesjonalizm

Bardzo ważne podczas współpracy jest określnie swoich potrzeb. Do przeprowadzenia rzetelnej wyceny potrzebujemy dokładnych informacji na temat sprzedawanej nieruchomości. Dzięki naszym usługom jesteśmy w stanie rozwiązać Twoje kłopoty i to w przeciągu kilku dni. Dzięki temu, że monitorujemy na bieżąco cały rynek nieruchomości. Jesteśmy gotowi do szybkiego załatwienia sprawy i wypłaty gotówki. Oferujemy również skup nieruchomości z problemami oraz skup zadłużonych nieruchomości . Dzięki naszym usługom sprzedaż mieszkania w mieście Tychy stanie się szybka i łatwa. Oferujemy bezpieczeństwo transakcji. Z racji, że pieniądze przelewamy na wskazane konto podczas podpisywania aktu notarialnego to będziesz mógł cieszyć się ze sprzedaży i gotówki na koncie w przeciągu jednego dnia. Jeśli ciekawi Cię, ile kosztuje skorzystanie z naszych usług. Wszystko zależy od Ciebie. My jesteśmy od zaraz, gotowi, aby kupić od Ciebie nieruchomość. Posiadamy środki własne, więc nie ogranicza nas czas na zdobycie kredytu hipotecznego. Klienci kredytowi są najczęstszymi kupującymi w przypadku klientów znalezionych przez biuro nieruchomości Tychy. Nasza oferta skierowana jest do osób, które nie chcą czekać na uzyskanie kredytu przez kupującego, ale chcą szybko cieszyć się z gotówki otrzymanej za sprzedaż nieruchomości. Dzięki naszym ekspertom nie boimy się nawet największych wyzwań. Jesteśmy w stanie  odkupić od Ciebie nieruchomość z problemami. Więc jeśli zastanawiasz się, jak szybko i za gotówkę sprzedać mieszkanie w Tychach? Jesteśmy idealnym rozwiązaniem! Z naszej strony możesz liczyć na pełen profesjonalizm. Jesteśmy w stanie przeprowadzić większość etapów zdalnie – jedynym momentem, w którym się spotkamy będzie podpisanie aktu notarialnego u notariusza.

SKUP NIERUCHOMOŚCI TYCHY

Czym charakteryzuje się nasz skup mieszkań Tychy?

Wiele osób doszukuje się w naszych działaniach jakich kruczków prawnych bądź niepożądanych sytuacji natomiast my w naszych działaniach przestrzegamy prawa – umowy sprzedaży nieruchomości zawieramy u notariusza w formie aktu notarialnego tak jak wymaga tego prawo. Pierwszym etapem jest kontakt z nami, którego możesz dokonać telefonicznie lub za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego. Następnie nasz skup nieruchomości Tychy dokonuje bezpłatnej wyceny. Warto dodać, że wszystkie nasze usługi są darmowe, nie tak jak usługi biura nieruchomości Tychy. Biuro nieruchomości Tychy dolicza dodatkowe opłaty i jest to m.in. prowizja za znalezienie nabywcy, a decydując się na nasze usługi nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat. Jeśli dojdziemy do konsensusu co do ceny transakcyjnego poprosimy Ciebie o przygotowanie dokumentów potrzebnych do finalizacji sprzedaży. Ostatnim etapem jest spotkanie się u notariusza w celu finalizacja transakcji, więc procedura jest bardzo jasna i łatwa. Nasz skup nieruchomości Tychy jest firmą ze stabilną sytuacją finansową dzięki czemu jesteśmy w stanie natychmiast dokonać wpłaty za mieszkanie. Warto dodać, że gotówkę przelewamy na konto w trakcie podpisywania aktu notarialnego co pozwoli Ci na szybkie otrzymanie pieniędzy na konto. Gwarantujemy Ci bardzo szybki kontakt z naszej strony, dlatego też wycena będzie błyskawiczna. Skup mieszkań Tychy pomaga ze wszystkimi formalnościami potrzebnymi do podpisania aktu notarialnego. Nasi eksperci posiadają wieloletnie doświadczenie dzięki czemu na każdym etapie będziesz czuł się komfortowo. Więc jeśli potrzebuje szybko gotówki – skontaktuje się z naszym skupem nieruchomości Tychy.

Jakie rodzaje nieruchomości nas interesują?

Jesteśmy w stanie kupić od Ciebie nieruchomość niezależnie od jej stanu technicznego, prawnego czy też finansowego. Dokładniej interesują nas nieruchomości:

 • Wymagające przeprowadzenia generalnego remontu
 • Posiadające zadłużenie
 • Obciążone hipoteką
 • W mało interesującej lokalizacji
 • Z lokatorami
 • z trudną sytuacją prawną

Do przeprowadzenia dokładnej wyceny oraz do dokonania transakcji będziemy potrzebować od Ciebie następujących dokumentów:

 • akt własności
 • numer Księgi Wieczystej
 • wypis z rejestru gruntów
 • dodatkowe zdjęcia

Nie masz czasu na kompletowanie dokumentów? Nie wiesz jak to zrobić? Wystarczy, że poinformujesz nas o tym, a z uśmiechem na twarzy pomożemy Ci w tym.

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie? Wypełnij formularz, a otrzymasz darmową wycenę w ciągu 24h!


  [honeypot website]

  DODATKOWE INFORMACJE

  Miejsce postojowe
  Winda
  Balkon / taras
  Komórka lokatorska / piwnica
  Osobna jasna kuchnia


  Aby wycenić pozostałe rodzaje nieruchomości (dom, działkę, lokal użytkowy, budynek, poddasze itd.) skontaktuj się z nami za pośrednictwem telefonicznie