Skup nieruchomości Wodzisław Śląski

Mieszkania obciążone hipoteką lub zaniedbane dość długo sprzedaje się tradycyjną metodą. Bardzo często osoby, które wystawiają ogłoszenia sprzedaży takich mieszkań, spotykają się z niskim zainteresowaniem i znacznie wydłużonym czasem oczekiwania, jeśli chodzi o zakończenie transakcji. Zrezygnowani właściciele często także obniżają cenę sprzedaży, by tylko pozbyć się problemu z mieszkaniem, którego nikt nie chce. Czy oby na pewno nikt nie chce kupić takiego mieszkania? Jedną z metod, by się o tym przekonać, jest nawiązanie kontaktu z firmą skupującą nieruchomości.

Kontakt z firmą skupującą

Firma kupująca nieruchomości, znana także pod hasłem skup nieruchomości, oferuje bardzo dobre warunki kupna nieruchomości niezależnie od jej stanu. Oznacza to, że ze swoją propozycją może zgłosić się dosłownie każdy właściciel mieszkania, również takiego, które pozostawia wiele do życzenia. Takimi mieszkaniami są zazwyczaj nieruchomości, które wymagają gruntownego remontu, znajdują się w nieciekawej okolicy, czy są obarczone zadłużeniem. Nieciekawa sytuacja prawna, a więc sytuacje, w których nieruchomość wchodzi w zakres przedmiotów spadkowych, także brane są pod uwagę przez skup nieruchomości w Wodzisławiu Śląskim.

By skontaktować się z przedstawicielem firmy, należy przede wszystkim odwiedzić stronę internetową. Znajdziesz tam wygodny kontakt w postaci formularza, jaki należy wypełnić i wysłać.  Formularz składa się z kilkunastu pytań, które nakierowują nas na to, aby w sposób dokładnie opisać swoją nieruchomość. Trzeba będzie przedstawić powierzchnię nieruchomości, ilość pomieszczeń, pięter, lokalizację na piętrze, lokalizację i inne tego typu. Wygodne pytania doskonale nakierowują nas na to, aby w sposób najbardziej szczegółowy zaprezentować nieruchomość. Dodatkowo można także zamieścić kilka zdjęć. Dzięki temu będzie można szybko i konkretnie przedstawić ofertę cenową. Nie trzeba nawet oglądać mieszkania, by można było zaprezentować ofertę cenową. 

Kontakt z firmą możliwy jest także w bardziej bezpośredni sposób, gdzie możemy zadzwonić do przedstawiciela. W przypadku, jeśli niemożliwe jest określenie parametrów nieruchomości poprzez formularz najlepiej zadzwonić i przedstawić sytuację przedstawicielowi. Najpewniej zostanie zorganizowane spotkanie w oferowanym mieszkaniu, choć i to nie jest regułą.

Zobacz też nasz skup mieszkań zadłużonych

Co możemy otrzymać?

Z pewnością w krótkim czasie od wysłania formularza zgłoszeniowego otrzymamy wstępną propozycję cenową. Najczęściej taka wiadomość pojawia się na naszej skrzynce mailowej w ciągu kilkunastu godzin. Oznacza to, że w krótkim czasie będziemy mogli dowiedzieć się, ile skup nieruchomości w Wodzisławiu Śląskim będzie mógł zaoferować nam w zamian za mieszkanie. Ceny te są dość zróżnicowane. Zazwyczaj analizowanie stanu mieszkania i jego parametrów uwzględnia także zestawienie tej nieruchomości z cenami rynkowymi, aby móc wyznaczyć odpowiedniej wysokości sumę. Nie wszystkie nieruchomości są tak samo wyceniane. Wiadomo, że problematyczne mieszkania, które wymagają nakładu pracy i finansów będą inaczej wyceniane od tych, które są w praktyce gotowe do zamieszkania. Można mimo to liczyć na uczciwą cenę, która będzie adekwatna do stanu danej nieruchomości. Często propozycja cenowa, która wychodzi od skupu nieruchomości w Wodzisławiu Śląskim, jest zdecydowanie korzystniejsza, niż to co może zaoferować osoba z ogłoszenia. Wielu obawia się propozycji cenowej od firmy skupującej, ponieważ uznano, że wiąże się to z obniżonymi stawkami. Nie jest to prawdą, z tego względu, że wyceny, które są przygotowywane, są niezobowiązujące i darmowe. Jeśli firma proponowałaby zbyt niskie stawki, skończyłoby się na tym, że trudniłaby się wyłącznie przygotowywaniem wycen online za darmo, a nie transakcjami sprzedażowymi. Warto mieć na uwadze to, że cena zaoferowana przez skup nieruchomości w Wodzisławiu Śląskim  jest ostateczna, dlatego nie ma obaw, że przed sprzedażą przedstawiciel firmy będzie próbował jeszcze negocjować stawkę.

Zobacz także opinie o skupie nieruchomości

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie? Wypełnij formularz, a otrzymasz darmową wycenę w ciągu 24h!


  [honeypot website]

  DODATKOWE INFORMACJE

  Miejsce postojowe
  Winda
  Balkon / taras
  Komórka lokatorska / piwnica
  Osobna jasna kuchnia


  Aby wycenić pozostałe rodzaje nieruchomości (dom, działkę, lokal użytkowy, budynek, poddasze itd.) skontaktuj się z nami za pośrednictwem telefonicznie