Skup nieruchomości

Skup nieruchomości – domów i mieszkań za gotówkę. Zajmujemy się skupem domów, ponieważ przeważnie jest to problematyczne transakcja, wymagająca wiele czasu i wiedzy. Z drugiej strony, często osoba sprzedająca chce szybko pozbyć się problemu i sprzedać dom. Powodów jest mnóstwo. Od nowych planów na życie i znalezienia dla siebie innej nieruchomości, po wyjazdy, zadłużenia, czy po prostu brak czasu.  Oferujemy indywidualne podejście do klienta i przeprowadzenie całego procesu sprzedaży od początku do końca: powiemy Ci, jakie dokumenty będą potrzebne do zawarcia transakcji, a nawet możemy je skompletować za Ciebie. Nie korzystamy z finansowania zewnętrznego, co w praktyce oznacza gotówkę do ręki dla Sprzedającego, tuż po wykonanej transakcji. Często kupujemy domy nadające się do generalnego remontu, które w obecnym stanie nie miałyby szans na znalezienie nabywcy.

Skup nieruchomości – działamy w całej Polsce

Nasz skup nieruchomości działa w całej Polsce zajmując się skupem domów i mieszkań zarówno w dużych miastach, jak i mniejszych miejscowościach. Jeśli chcesz szybko i bez zbędnych spotkań sprzedać nieruchomość, to najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie usług sprawdzonej firmy. Domy sprzedają się dużo wolniej niż mieszkania i standardowo taka transakcja trwa latami. Trochę łatwiej sprzedać dom w Warszawie czy Krakowie, bo są to największe rynki nieruchomości w kraju. Coraz częściej jednak mieszkańcy mniejszych miejscowości decydują się na przeprowadzkę do większych miast, ponieważ praca na prowincji nie przynosi wymiernych korzyści. Jeżeli mieszkamy w miejscowości, z której w przeciągu 40 minut jesteśmy w stanie dostać się do dużego miasta, to jeszcze można to przeboleć. Wielu ludzi jednak mieszka w dalszej odległości od metropolii i nie ma takiej opcji. W takim układzie to właśnie decyzja o wyprowadzeniu się do miasta jest bardzo ważna i trudna. Ale co zrobić z domem, który pozostawiamy? Nie można go tak ot zostawić, aby powoli popadał w ruinę. Warto wtedy zgłosić się do firmy, która oferuje szybki skup domów, zamiast latami czekać na klienta.

Skup nieruchomości z problemami? Dla nas to nie problem

Sprzedaż nieruchomości z problemami, czyli ze skomplikowaną sytuacją prawną może być wyzwaniem. Mamy duże doświadczenie w najróżniejszych transakcjach, dlatego z pewnością poradzimy sobie z Twoim przypadkiem. W naszym zespole są osoby będące specjalistami w prawnych aspektach obrotu nieruchomościami, a także współpracujemy z zewnętrznymi kancelariami prawnymi.  Czasem jedyną opcją na sprzedaż swojej części jest sprzedaż udziałów i w tym kontekście również prowadzimy dedykowaną ku temu usługę. Zadłużony dom również nie stanowi dla nas żadnego problemu i rozwiązujemy to w taki sposób, aby każda ze stron była zadowolona wynikiem.

Jak wygląda procedura skupu mieszkania lub domu?

Aby nawiązać z nami współpracę, wystarczy wypełnić formularz kontaktowy, a my wycenimy Twój dom bez konieczności osobistej wizyty w nieruchomości. Korzystając z naszych usług, oszczędzasz czas i nerwy. Nie musisz spotykać się z dziesiątkami klientów, którzy będą wyrażać swoje niezadowolenie ze stanu nieruchomości lub oglądają domy turystycznie, a ich gotowość do kupna jest znikoma. Z nami na pewno oszczędzisz czas, ponieważ cała procedura przebiega sprawnie, nawet w kilka dni. I co najważniejsze: wypłata środków po sprzedaży nieruchomości następuje natychmiastowo, nawet w momencie wizyty u notariusza.

Możemy też najpierw podpisać umowę przedwstępną z zadatkiem i ustalonym terminem do zawarcia umowy końcowej aktu notarialnego. Wszystko zależy od Twoich preferencji. Często zdarza się, że klienci już teraz chcieliby otrzymać jakąś część ceny, a jednocześnie chcą jeszcze mieszkać w danym domu przez kilka miesięcy. Jesteśmy jak najbardziej otwarci na takie rozwiązania i często je praktykujemy.  Teraz nie musisz czekać miesiącami, a nawet latami na sprzedaż swojego domu. Cała procedura może potrwać zaledwie tydzień, a Ty od razu otrzymujesz pieniądze.

Jeśli jesteś zainteresowany/a naszą ofertą, zachęcamy do wypełnianie formularza kontaktowego poniżej. W odpowiedzi otrzymasz ofertę zakupu Twojej nieruchomości.

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie? Wypełnij formularz, a otrzymasz darmową wycenę w ciągu 24h!


  [honeypot website]

  DODATKOWE INFORMACJE

  Miejsce postojowe
  Winda
  Balkon / taras
  Komórka lokatorska / piwnica
  Osobna jasna kuchnia


  Aby wycenić pozostałe rodzaje nieruchomości (dom, działkę, lokal użytkowy, budynek, poddasze itd.) skontaktuj się z nami za pośrednictwem telefonicznie