Skup nieruchomości z problemami

Skup nieruchomości z problemami – skup zadłużonych mieszkań i skup zadłużonych domów. Chcesz sprzedać dom lub mieszkanie z długami? Skup nieruchomości z problemami będzie świetnym wyborem. Ze swojej strony oferujemy profesjonalną obsługę podczas sprzedaży nieruchomości z problemami. Wystarczy jednie skontaktować się z nami lub do nas napisać, a pomożemy szybko pozbyć się nieruchomości, dzięki czemu wyjdziesz z długów. Najważniejszą zaletą jest to, że zapłacimy za sprzedaż mieszkania w gotówce, co jest szczególnie ważne w dzisiejszych czasach. Skup nieruchomości z problemami to coś więcej niż tradycyjne biuro nieruchomości. To przede wszystkim szybkość i profesjonalizm na każdym kroku. Bez wątpienia jesteśmy miejscem, które stworzone jest z myślą o ludziach chcących sprzedać mieszkanie. To dzięki naszym klientom z miesiąca na miesiąc podnosimy poziom naszych usług. Zadzwoń lub napisz, by się z nami skontaktować!

Skup nieruchomości z problemami działa szybko i legalnie

Stale powiększający się rynek skup nieruchomości z problemami oraz rosnące zapotrzebowanie na mieszkania w stanie deweloperskim utrudniają sprzedaż mieszkań na rynku wtórnym. Przez to możliwe jest poszukiwanie potencjalnego klienta przez wiele miesięcy czy lat. Często konieczne jest zejście z proponowanej ceny po wielomiesięcznych poszukiwaniach kupującego. Nie każdego jednak stać na to, aby sprzedać nieruchomość za przykładowe 60% jej wartości. Chyba że sprzedającemu zależy na czasie, to wtedy niestety obniża wartość nieruchomości. Nasz skup nieruchomości z problemami pozwala na szybkie pozbycie się nieruchomości bez drastycznych spadków w proponowanej cenie. 

Wycena bez ukrytych haczyków

Dzięki specjalnemu kalkulatorowi do wyceny wartości nieruchomości oraz naszemu doświadczeniu każdy klient dostaje informację zwrotną o swoim mieszkaniu. Nie ma żadnych ukrytych opłat dodatkowych czy zaniżonych wartości nieruchomości na niekorzyść sprzedającego. Dzięki temu klient ma poczucie bezpieczeństwa. Nasz skup nieruchomości problematycznych oparty jest tylko i wyłącznie o jasne i przejrzyste zasady sprzedaży mieszkań przez klienta. Wycena nieruchomości bierze się z podanych przez klienta informacji, które w każdej innej sytuacji wpłynęłyby na wycenę innej nieruchomości. Brak doświadczenia klienta może sprawić, że jeśli chciałby sprzedać mieszkanie samodzielnie, mógłby stracić na tym przez niekorzystną dla siebie wycenę nieruchomości. 

Skup nieruchomości, a biuro nieruchomości – wybór oczywisty!

Co to jest problematyczna nieruchomość?

Nieruchomości problematyczne to:

 • nieruchomości zadłużone,
 • mieszkania bez księgi wieczystej,
 • nieruchomości z innymi udziałowcami,
 • nieruchomości z komornikiem,
 • mieszkania i domy do remontu,
 • mieszkania i domy z lokatorem.

Biorąc pod uwagę powyższe informacje na temat naszego skupu nieruchomości, decyzja jest oczywista. Biuro nieruchomości nie zapewni takiego wachlarza usług jak nasz skup mieszkań. Nasze usługi są dedykowane każdemu, a w szczególności osobom zapracowanym czy nieorientującym się na rynku nieruchomości. Na każdym etapie współpracy oferujemy swoją pomoc, a często wiele formalności załatwiamy samodzielnie. Wizyta u notariusza jest również przez nas załatwiana, co pozwala na minimalizację poświęconego przez klienta czasu. 

Wszelkie formalności nigdy nie były takie proste!

Aby przekonać się o profesjonalizmie świadczonych przez nas usług, wystarczy się z nami skontaktować. Skup nieruchomości to idealne rozwiązanie. Oczywiście trzeba mieć również mieszkanie, które chce się sprzedać, ponieważ tylko i wyłącznie oferujemy usługi w tej branży. Każdy klient będzie pod naszą opieką przez cały czas, a wszelkie pytania i wątpliwości będą na bieżąco omawiane. Bezapelacyjnie największą zaletą naszego skupu nieruchomości jest szybka transakcja. Nie posługujemy się przelewami bankowymi czy innymi elektronicznymi usługami.

Za skupione mieszkanie płacimy wyłącznie w gotówce, co wpływa na ograniczenie wszelkich formalności urzędowych do minimum. W szybki sposób można w swoim portfelu mieć duży zasób gotówki i przeznaczyć go na spełnianie swoich marzeń. Jest to zaleta, które niewątpliwie odróżnia nas od tradycyjnego biura nieruchomości, w które te jedynie pośredniczy w transakcji pomiędzy sprzedającym a kupującym. Na naszej stronie internetowej znaleźć można kontakt do nas i wszelkie podstawowe informacje na temat skupu mieszkań. Czekamy na kontakt i owocną współpracę!

Jak szybko sprzedać nieruchomość z problemami? Prosta odpowiedź: najlepiej do skupu nieruchomości.

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie? Wypełnij formularz, a otrzymasz darmową wycenę w ciągu 24h!


  [honeypot website]

  DODATKOWE INFORMACJE

  Miejsce postojowe
  Winda
  Balkon / taras
  Komórka lokatorska / piwnica
  Osobna jasna kuchnia


  Aby wycenić pozostałe rodzaje nieruchomości (dom, działkę, lokal użytkowy, budynek, poddasze itd.) skontaktuj się z nami za pośrednictwem telefonicznie